Členové

Poutnice, zapálená čtenářka a lezkyně po stromech, těšící se z všedních věcí. Z Brna utíká nejčastěji pod Orlické hory. Na okrašlováku ji baví lidi okolo, kterým proudí podobná krev v žilách.

Má ráda stromy, proto je často v lese. Někdy je taky na univerzitě a dělá religionistiku, nebo environmentalistiku. Činnost okrašlováku jí přijde smysluplná, a tak se na ní podílí.

Má ráda zelenou (už od dětství), Křivoklátské lesy, kytaru a kytaristy, akustickou hudbu a kopretiny v jakémkoliv množství. Nejoblíbenějším autorem je Terry Prattchet, skupinou Cloud Cult (akusticky), Velký svět (akusticky) a Spontánní sukcese (akusticky!). A jídlo (příprava i konzumace)!

Webmaster, ve volných chvílích též bioložka, environmentalistka a panková bubenice. Má ráda brzká rána, běhání po lese a sbírání sedmikrásek a ostružiníkového listí.

Žonglér, včelař, environmentalista, redaktor Sedmé generace, otec a manžel. Miluje odvahu a nadšení obyčejných lidí. Energii dobíjí vycházkami se svou dcerou Sofií po okolí Hrušek – vesnici, ve které momentálně zapouští své kořeny.

Kreativní, ale přísná pokladnice spolku. Environmentalistka a entomofág. Má ráda lesní maliny, stará se o lamy, zpívá v 15 jazycích a šetří na harfu.

Expertka na okrašlovací sociální média. Čte, píše, sleduje filmy a poslouchá hudbu, neboť umění povznáší ducha. Milovnice divočiny, i té městské, s příchylností k jarním květům, zejména fialkám.

Grafik

Jan Blažek, Hana Slabinová...

Čestní členové

Zakladatelka Katedry environmentálních studií, ideová zakladatelka Okrašlovacího spolku KES FSS MU