Malé ohlednutí, fotky z vernisáže

20.12.2012 19:39

Jak si někteří pravidelní návštěvníci mohli všimnout, webové stránky našeho Okrašlovacího spolku dostaly novou podobu. Změna to ovšem není jediná. To hlavní se děje uvnitř, nová krev vnáší naději do dalších aktivit a výsledky začínají být již patrné: účast na listopadovém plesu FSS, kde jste měli možnost ochutnat náš prvotřídní bio cattering a různé pamlsky nebo si třeba zakoupit d.i.y. paněženky ze zrecyklovaných kartonových obalů. Dalším zářezem byla ale především organizace výstavy o změnách klimatu a fosilních palivech v zemích globálního jihu za pomoci Ondřeje Paška, kterému patří velký dík. Ten patří samozřejmě i vám všem, kdo jste se zúčastnili vernisáže či nás nějak podpořili. Kdo neměl tu možnost nebo dosud neviděl výstavu, dáváme na vědomí, že se nachází tradičně ve třetím patře budovy FSS vpravo na chodbě katedry environmentálních studií a bude zde pravděpodobně až do konce ledna. Tou dobou už by měla být naplánována výstava další. Nechte se překvapit. Kromě toho i nadále platí, že veškerý případný zisk putuje na činnosti, které odpovídají ideám našeho spolku. O rozkrytí našich konkrétních záměrů se doufáme budeme moci brzo podělit.

Fotky z vernisáže najdete zde